НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Волинь" - "Сігма" (Оломоуц, Чехія) 1:5 ###

У останньому контрольному матч другого тренувального збору «Волинь» зустрічалася з третьою наразі командою чемпіонату Чехії – «Сігмою» (Оломоуц). Матч розпочався з гострих атак у виконанні обох команд. Вже на другій хвилині кіпер «Сігми» парирував удар Євсеєва після передачі Герасимюка, а згодом непоганими ударами відзначилися Ступіч та Скоба, проте в обох випадках м’яч пішов вище воріт. Чеська команда відповіла штрафним ударом, після якого м’яч потрапив у поперечину воріт Неділька, а на 12-й хвилині після втрати м’яча лучанами у центрі поля двоє форвардів «Сігми» вийшли на ворота «Волині» і відкрили рахунок.

На 20-й хвилині у волинян був шанс зрівняти рахунок, коли після подачі кутового Максимюком по воротам пробивав Пищур, однак – неточно. Натомість вже через дві хвилини «Сігма» довгою передачею за спини захисникам оформила контратаку, яку довела до логічного завершення – 0:2. Намагання «Волині» відігратися тривалий час успіху не приносили, хоча моменти для цього були. То же Ступіч у середині тайму пробив вище воріт із забійної позиції після передачі Пічкура. Лише на 36-й хвилині Пічкур подав кутовий, Бабир головою переправив шкіряного далі на Каблаша і той відправив м’яч у ворота – гол!

Кінцівка тайму була за лучанами, але і Каблаш, і Ступіч своїми шансами не скористалися. Натомість «Сігма», захопивши ініціативу у дебюті другої половини гри,продемонструвала гарну реалізацію і на 47-й та 50-й хвилинах, спочатку після флангової атаки, а потім – після «обрізки» захисту забила у ворота «Волині» ще два гола. Десь із середини тайму чеські гравці віддали ініціативу лучанам, але атаки останніх ніяк не могли дійти логічного завершення. З меж воротарського не забив Майкон, два удари Лопеса стали здобиччю воротаря, як і ще один постріл Майкона на 76-й хвилині. Остаточний рахунок у грі було встановлено на 85-й хвилині, коли після чергової довгої передачі за спину оборонцям, чехи оформили прохід флангом і після передачі у воротарський майданчик забили вп’яте. У підсумку поразка лучан – 1:5.

У звітному поєдинку «Волинь» виступала у такому складі: Неділько (Літовченко, 46- Сослюк, 80), Сімінін (Бута, 46- Зозуля 58), Євсеєв (Годований, 23), Гальчук (Карковський, 23), Максимюк, Пищур, Скоба (Лопес, 51), Каблаш, Бабир (Приндета, 76), Герасимюк (Пічкур 12), Ступіч (М.Олівейра, 50)